Impregnaty

Tikkurila Valtti Opaque farba do drewna biała 9L

3006302P160

660,00 zł

Akrylowa farba do drewna na zewnątrz pomieszczeń

Skuteczne zabezpieczenie

Półmatowa farba akrylowa wzmacniana związkami alkidowymi przeznaczona do stosowania na zewnętrznych powierzchniach drewnianych.  Może być stosowana na powierzchniach nowych i uprzednio malowanych Tikkurila Valtti Opaque lub półprzezroczystymi farbami nawierzchniowymi do drewna. Charakteryzuje się niską emisją zapachu.

Odporność na warunki atmosferyczne

Tikkurila Valtti Opaque jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, zabezpieczając drewno przed niekorzystnym ich wpływem oraz działaniem promieni UV. Farba reguluje poziom wilgotności, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze, nie pęka i nie łuszczy się. Jest elastyczna, wyjątkowo trwała i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych.

Naturalne piękno i struktura drewna

Tikkurila Valtii Opaque podkreśla naturalną strukturę drewna tworząc trwałą półmatową powłokę.  Farba występuje w atrakcyjnej gamie kolorystycznej z kart kolorów Tikkurila Wooden Facades oraz Tikkurila Vinha.

Półmatowa farba akrylowa wzmacniana związkami alkidowymi, charakteryzująca się niską emisją zapachu, przeznaczona do stosowania na zewnętrznych powierzchniach drewnianych. Odporna na działanie warunków atmosferycznych, elastyczna, wyjątkowo trwała i niewymagająca wielu zabiegów konserwacyjnych. Tikkurila Valtti Opaque jest farbą regulującą poziom wilgotności, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze, nie pęka i nie łuszczy się. Zabezpiecza drewno przed działaniem promieni UV.

ZALETY I WŁAŚCIWOŚCI

 • Zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i promieni UV
 • Elastyczna, wyjątkowo trwała i niewymagająca wielu zabiegów konserwacyjnych
 • Farba regulująca poziom wilgotności, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze, nie pęka i nie łuszczy się
 • Niska emisja zapachu

Przykłady zastosowania

Zewnętrzne elewacje, deskowanie ścian zewnętrznych, ramy okna, itp. Tikkurila Valtti Opaque może być stosowana na powierzchniach nowych i uprzednio malowanych kryjącymi oraz półprzezroczystymi produktami nawierzchniowymi do drewna. Nadaje się do powierzchni gładkich, tarcicy i drewna impregnowanego metodami przemysłowymi. Nie nadaje się do podłóg.

Kolor: biały (baza VVA)

Uwaga!

Za dopłatą barwimy farbę na wybrany przez Państwa kolor z karty Tikkurila Vinha - Valtti Opaque Colour Card. Ostateczny efekt koloru można uzyskać dopiero po całkowitym wyschnięciu farby. Prosimy o kontakt w celu wyceny usugi.

link do wzornika:

https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/kolory/wzorniki_kolorow_na_zewnatrz/tikkurila_vinha_-_valtti_opaque_colour_card

Dlaczego Bivert?

Nasza firma jest AUTORYZOWANYM dystrybutorem firmy TIKKURILA co gwarantuje stałą dostępność towaru oraz najniższe ceny!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tikkurila Valtti Opaque farba do drewna biała 9L

Tikkurila Valtti Opaque farba do drewna biała 9L

Oni wybrali meblujsam

Realizacje

 • Kuchnia dopasowana do potrzeb
 • Eleganckie wnętrze
 • Prostota użytkowania
 • Miejsce pełne radości
 • W stylu minimalistycznym
 • Kompleksowe wykorzystanie przestrzeni
 • Meble Twoich marzeń
 • Idealne do każdego miejsca
 • Profesjonalna kuchnia